About

Jméno: Andrea V.
Kontakt: lady.lianna@centrum.cz
Věk: 27 let
Blogerka od: září 2007

lady-lianna-ellusive

Od mala jsem si psala po papírech různé věci. Básničky, krátké pohádky, později povídkový tak-trochu-soubor. Dokonce jsem v rámci hry skládala i vlastní noviny; jedny by snad ještě měly někde být 🙂 . Můj zájem o žurnalistiku je trvalý, nicméně mi studium novinařiny vymluvili skrz neprůbojnost, a jak tak pročítám blogy a zkušenosti blogerek, které žurnalistiku studují, jsem tomu moc ráda 🙂 . Velice se mi líbí „sloupkový materiál“ od Denisy Proškové, Jany LeBlanc, nebo ze zahraničí Caitlin Moran.

Blogovat jsem začala v září 2007; tehdy jsem se věnovala jedné moravské kapele. Časem přišly povídky, později grafika, práce pro blogový časopis a následně foto blogování. Všechny tyto zkušenosti jsem se rozhodla v březnu 2015 zúročit ve svojí „opravdové“ internetové prezentaci, kterou jsem po zralé úvaze začala skládat jako trochu esoterickou a trochu žurnalistickou. Vytrvale se mi do plánů montují nápady na kosmetické články, tak sama nevím, jestli je zmiňovat nebo ne 🙂 .

Materiál přednastavuju na 1:47 . Čas souvisí s „čísly světla“ tak, jak je v „Transformaci vědomí: Vyšší dívčí“ popisuje Tomáš Keltner (aneb „Devítku má jako symbol dokonalosti každý blbec“ 🙂  ) .

2 thoughts on “About

Něco hezkého mi napiš

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit / Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit / Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit / Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit / Změnit )

Připojování k %s