Autentická ženská

Existují asi čtyři tuny článků o „moderních ženách“ a důvodech, proč mít na první schůzce sex. Myslím, že je to stejné jako s plastickými operacemi. Média jsou plná těch, které se povedly, ale ty zpackané se na světlo nedostanou skoro vůbec.

Chlapi mají mít rádi odvážné moderní ženy, které se nebojí být autentické. Každému je přece jasné, že člověku nejde o počítání hvězdiček, tak proč se uměle pokoušet zvyšovat svou cenu a hrát si na hokyni ( = překupnici) ? No – možná proto, že chlapi mívají miliardu výmluv, proč se nemohou sejít. Když se to jednou za čtrnáct dní povede, je z toho zase jenom sex, a ženská zjistí, že se z té škatulky „kamarádka s výhodami“ nevyhrabe.

Spravit si náladu giogollem? Dámy, jedině tím placeným s fakturou. To si takhle vyhlédnete obyč chlapa. Víte o něm svoje, máte s ním zkušenosti a víte o něm, že má rád ženské na sex. Potřebujete si spravit náladu, tak mu napíšete. Potud je to jasný příběh a ženské časopisy by to dokončily tvrzením, že takové vztahy jsou pro dva nejzdravější. No jo, ale v realitě to dopadne tak, že vám milý chlap odepíše, že se nehodí k vaší úrovni a vezme roha. Kde jsou tedy ti chlapi, kteří mají rádi autentické ženské? 🙂 .

Ona je taky otázka do pranice, co to vlastně je autentická ženská. Co když je autentická právě ve zdrženlivější poloze? 🙂 . Když ženská vidí, že její známosti nekončívají slavně, není nic jednoduššího, než na první tři týdny omezit výskyt nahé kůže. Když vám doteď všechny známosti končívaly takovým tím „já nemám čas“ stylem, kdy se chlap ozve jednou za uherský rok a to ještě jenom na sex, je změna stylu zajímavý pokus. Ztratit nemůžete nic.

Současné desetiletí bere všechno do extrémů. Buďto ženská- chlap, nebo ženuška v kanýrkové zástěrce z roku 1800. Nic mezi. Ten dualismus v nejvyhrocenější možné míře brání rozumnému uvažování. Mezi muži se v aktuální době rozšířila neochota platit za eskortní služby. Údajně má stačit založit si profil na seznamce, a nejpozději do zítra do večera máte doma ženskou na sex – zadarmo, a to nemusíte být ani krasavec, ani podnikatel.

Chlapi nás začínají brát tak trochu jako spotřební zboží. Přes fázi emancipace se přes hřeben kopce „samostatná ženská“ dostáváme znovu do fáze „věc na sex“  – jde teď jen o to, abychom přes ten hřeben nepřepadly znova dolů. To je jenom na nás, na našich vjemech a našem zdravém rozumu. Každá z nás cítí, který chlap je pro nás zajímavý a který ne, a totéž platí i s rychlostí čerpání intimností. Na to tabulka neexistuje – buďte prostě autentické …

Advertisements

2 thoughts on “Autentická ženská

  1. Mně někdy přijde, že autentická ženská má být ta sexuální dračice, případně realizující se podnikatelka a nejlépe oboje zároveň 🙂 Zatímco já mám dojem, že autentická ženská je prostě taková, jaká chce být ona sama tam, kde se ničeho nebojí, ani po ničem netouží. A to ví jen ona sama, co to znamená. Zjistila jsem například, že úplně nejlepší, když člověk hledá práci, je vědět, co chci a co nechci a co umím. Nedožaduju se, nejdu tam vyděšená ve stylu „co když to nevyjde“, ale s vědomím, že když o to nevyjde, tak tam prostě nepatřím. Ve vztazích je možné to přece dělat úplně stejně. A pokud chce někdo sex, dostane sex. Pokud chce partnera, dostane partnera. A pokud chce tak nějak oboje, dostane tak nějak oboje. Záleží na tom, co vlastně chce a co hledá a jestli je ochotný pro to něco udělat, případně si počkat :-)))

    To se mi líbí

Něco hezkého mi napiš

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit / Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit / Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit / Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit / Změnit )

Připojování k %s