Energie Ženy

Ženská a chlap jakožto dva rozdílné druhy existují proto, že mají každý trochu jiné vlastnosti a předpoklady. Současná doba má sklony přehánět a dostrkávat jednotlivé odlišnosti do extrémů, čímž vznikne dojem čehosi nevhodného. Jenže ženská je ženská a chlap je chlap. Když se ženská pokusí stát chlapem, může ji to stát její typicky ženské schopnosti – klidně až, vzato přísně do extrému, může mít potíže s menstruací a návazně na to s plodností. Chlap nemůže mít děti.

Málokdy se může člověk hned od začátku řídit podle toho, co jej baví nebo nebaví. Většinou nám řeknou, že nemůžeme dělat jenom to, co chceme a jednoduše se musíme přemoct. Tak se z ženských dělá chlap (snaž se, bojuj, prodírej se dopředu) , nebo karikatura ženské (musíš se oblékat tak a tak, musíš se líčit tak a tak, musíš se chovat určitým způsobem, abys nezůstala sama) . Z podobných získaných příkazů se kolem vlastní osobnosti ženy tvoří ochranné slupky, které zakryjí skutečné vyzařování.

Na základě osobnostní energie muž cítí pole, které kolem sebe žena má. Proč je archetypem podnikatelky chronicky nezadaná žena? Když si nepohlídá vlastní touhy a potlačí je ve prospěch typicky mužských vlastností, což v podnikání není vůbec problém, utvoří se kolem jejího vlastního jádra vrstva natolik silná, že přestane vyzařovat ženskost jako takovou a začne vyzařovat data, která mužům říkají, že nic nepotřebuje a o mužskou energii jednoduše nestojí, protože má dost vlastní.

Kolikrát si ženy stýskají, že si muži vybíraji nezajímavé cuchty? Když si to vezmeme v souvislosti s napsaným, ta „cuchta“ si dělá, na co má právě chuť a díky tomu jí zůstane její vlastní energie, která do prostoru vyzařuje ženskost. A jako ženský princip může přitáhnout ten mužský. Nemá v energii žádné kopance a žádné clony, které by říkaly, že se chce jenom pobavit, i když třeba vědomě o ničem takovém neví.

Je dobré uvědomit si existenci všech slupek kolem svojí osobnosti. Vzít všechno, co nejste vy, co děláte jenom skrz okolí a druhé lidi a pomalu nacházet, co vlastně chcete vy samy. Pomalu se osvobozovat od těch zdí, která vaši vlastní energii transformuje pokaždé trochu jiným způsobem, až z toho vznikne paskvil. V době menstruace jsme nejpřístupnější svojí vlastní ženskosti, protože menstruace nás liší od chlapů. Tak můžeme velice jednoduše začít zjišťovat, kolik ochranných vrstev kolem vlastní bytosti máme a můžeme se jich začít zbavovat.

Naše vlastní potřeby ženy jsou v naší vlastní energii velice dobře zakódované. Muži mají antény nastavené tak, že podvědomě vidí každý jeden záchvěv a pokud budete působit jako žena, bez všech ochranných zdí, přitáhnete si do života muže přesně pro sebe, pro svoji aktuální úroveň nároků a potřeb. Nesmí vám ale nic stínit – žádné musíš být jako aligátor, jinak to nikam nedotáhneš, žádné „musíš chodit jako šlapka, jinak si tě nikdo nevšimne“ . Jako první krok je vhodné začít s hledáním svojí vlastní autenticity. Pak už to půjde všechno samo.

Advertisements

4 thoughts on “Energie Ženy

  1. Pro muže je žena inspirací. Udělají pro ni strašnou spoustu věcí a vzdají se pro ni další spousty. Ale aby byli ochotní to udělat, musí žena opravdu být ženou. Milují nás proto, že jsme jiné. Pro náš upřímný úsměv, krásné vlasy, křehkost a schopnost být sexy (aspoň pro ně). Taková žena je tím, co většina mužů hledá. Spokojená s tím, že je žena, spokojená sama se sebou. Ty, které se honí za prací, studiem, čímkoliv – ty, co si nepřipadají dost dobré, aby se měly ráda a staraly se o sebe – to jsou ženy, které si těžko hledají svůj protějšek. Kéž by to právě ony pochopily.
    Hezky jsi to napsala, i když občas slovy, které mi nechaly podtext ukrytý o malinko dýl 😀

    To se mi líbí

Něco hezkého mi napiš

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit / Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit / Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit / Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit / Změnit )

Připojování k %s