Pořád dokola

Že si nedám pokoj. Když jsem zjistila, že i po dvou letech dávají na titulní strany novin Ivetu Bartošovou, mohla bych vědět, že nemám titulním stranám věřit vůbec nic. Nevíte, jak prodat náklad? Najděte fotku Ivety Bartošové, dejte ji na titulku a lidi to koupí. Co na tom, že v článku bude strkanice mezi Štaidlem, Rychtářem a zvukařem Standou? Lidé si neuvědomí, že Ivetě dali novináři pokoj v den její smrti, a ta smršť co trvá poslední dva roky je vlastně jenom Rychtářova, a s Ivetou to už nemá absolutně vůbec nic. Už jsem dost chytrá na to, abych nekupovala Bartošovou na titulce, protože vím, že tam budou tři chlapi. Proč ale pořád kupuju noviny o blogujících hvězdách?

„Hvězdy, které neumějí psát“ , nebo „Nejslavnější čeští blogeři“ . Dejte to na titulní stranu novin a mými třiceti korunami si můžete být jistí. Co na tom, že je uvnitř jenom hromada fotek Leoše Mareše, Zorky Hejdové a Kairy Hrachovcové? Popřípadě krátký jednostránkový článek o tom, že má Cameron Diaz druhou knížku, a pod dvěma odstavci o Cameron frázovitě zmíněné další knížky od Kim Kardashian, Madonny a ostatních podobných?

Mohla bych už vědět, co v těch časopisech bude, ale vždycky se nechám nachytat na švestkách. Po posledním průšvihu se Story, které slibovalo blogovací příspěvek a vylezla z toho reklama na knížky bych už snad mohla mít víc rozumu na to, abych zvládla prohlédnout lest dřív. Ale známe se. Stačí vhodně zvolený slogan na titulní straně …

Advertisements

Něco hezkého mi napiš

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit / Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit / Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit / Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit / Změnit )

Připojování k %s