24/02/2016: Pro tablety a pro notebooky

Z předešlé verze „Toujours“  jsem upustila, protože šablona vypadala dobře na počítači, ale hůř to dopadlo u tabletu a notebooku. Když jsem to dnes kontrolovala na jiných obrazovkách, přece jen jsem zvolila šablonu, která je optimalizovaná jak pro počítače, tak pro tablety a notebooky.  Současná šablona „Colinear“ u mě není žádný nováček;  měla jsem ji nastavenou už několikrát. Jen jsem si pohrála s barvičkama 🙂 .

Uvědomuju si, že tablety a notebooky už má veliká hromada lidí, a ještě větší množství na menších obrazovkách čte obsah na internetu. Doufám, že se vám z menších obrazovek bude lépe číst 🙂 .

Advertisements

5 thoughts on “24/02/2016: Pro tablety a pro notebooky

  1. Sice chvalyhodne, ale nedotazene. Kdyz otevru tvuj blog na tabletu, vzdy mam pod menu kus obrazku. Musim odrolovat na text. Prvni dojem je tak spatny, dojem z obrazku to zabije. Co tak psat prvne text a pod nej az obrazek?

    To se mi líbí

      1. Jinak receno, kazdy tvuj obrazek vidim rozpuleny, kdyz si zobrazim tvou stranku. Obrazkovy pruh v zahlavi nemyslim, ale po nem by mel nasledovat text a pak teprve ilustracni obrazek. Jinak to vypada na tabletu roztristene, co se tyka prvniho dojmu.

        To se mi líbí

Něco hezkého mi napiš

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit / Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit / Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit / Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit / Změnit )

Připojování k %s