29.6.2015

Třicetidenní odličovací výzva aneb Jak pleť změní pravidelné odličování – to jste dostali pytlem přes hlavu? Vysvětlíte mi některá, jak je možné, že jste schopné jít do postele s líčidly na obličeji? Dost vážně se přiznávám, že bych chtěla vidět vaše povlečení ….. Čučím do monitoru a jenom marně přemýšlím, jestli to ty kačeny myslí doopravdy vážně …

Advertisements

8 thoughts on “29.6.2015

 1. Jak ty filmové hvězdy… vždycky jsem si říkala, že je to nějaké divné… že scénárista a režisér zapomněli na to, že by se hrdinka měla předtím, než jde spát, odlíčit 🙂 A ono ne… ono je to možná normální?? :-)))

  To se mi líbí

   1. Nebo je to leností. Byly doby, kdy jsem se líčila, a ta odličovací anabáze mě fakt moc nebavila :-))))) Pak se také nosí čočky, co není třeba na noc vyndávat. No, všechno je třeba urychlit, ne?? :-)))))

    To se mi líbí

 2. vypadá to, že budu za kačenu .. Pokud přijdu unavená, opravdu unavená, fláknu sebou – a spím. (1) ráno si vezmu čisté prostěradlo – spím bez polštáře 2) skvrny byste na něm hledala marně). Ani běžně nepraktikuji odličování – obličej umyju jako zbytek těla. Žádné zvláštní vody nebo postupy ..

  To se mi líbí

Něco hezkého mi napiš

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit / Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit / Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit / Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit / Změnit )

Připojování k %s