Infallible 24H Matte: Nespletli si v továrně tubičky?

Za posledních pár let se kvalitní světlé make-upy začaly dostávat i do drogerií. L’Oreal představil dokonce dva světlé odstíny – č. 10 Porcelain se studeným podtónem a č. 11 Vanilla s teplým podtónem pro odstíny bez kompromisů. Moje poslední zkušenost s make-upem L’Oreal True Match nedopadla dobře. U make-upu Infallible Matte mě zaujala na první pohled tubička a odstín.

Balení obsahuje 35 ml produktu. Skleněná lahvička od Astoru má 30 ml, i když působí 2x větším dojmem. Chvíli jsem hledala, jestli ten Infallible není korektor, jak je ta tubička mrňavá. Balení má zúženou hubičku a šroubovací vršek. Dávkování je přesné a balení je vhodné i na převážení v tašce.

Textura make-upu je podobná mému předchozímu Double Wear Light od Estée Lauder. Vymáčknete make-up tekuté konzistence, rozetřete jej na obličeji, ten se tam ztratí, aby za chvíli „uzrál“ a ukázal se v plné kráse. Výrobce uvádí plné krytí. Zůstává pravdou, že jej v klidu můžete použít také jako korektor. Ušetříte místo na jeden produkt a budete mít jistotu, že to bude mít stejný odstín.

Neschne tak moc rychle, jako Double Wear Light, tak se s ním pracuje relativně pohodlněji. Pořád je však lepší naťupat na obličej větší množství teček a roztírat make-up z většího množství zdrojů. Estée Lauder jsem navíc používala také jako bázi pod oční stíny. Infallible jsem zatím místo báze nezkoušela. Make-up je ale pudrový a dlouhodržící, tak by to mohlo projít také.

Ve větším množství na suché pleti působí jako pudrová maska. Pokud chcete make-up vrstvit a máte suchou pleť, doporučím vám hydratační bázi. Doteď jsem byla zvyklá každé ráno kolem deváté hodiny vytáhnout papírový kapesníček a odsát si z obličeje přebytečnou mastnotu.  S make-upem Infallible na sebe vůbec nemusím sahat, což se mi naposledy stalo právě s make-upem Double Wear Light.

Rozhodně si myslím, že Infallible od L’Oreal je velice blízko make-upu Double Wear Light. Trochu se liší jemon konzistencí; L’Oreal sice schne rychle, ale ne tak moc rychle, jako Estée Lauder, což vnímám jako důležitý plusový bod. Finish make-upu Infallible je příjemně sametově matný i bez pudru. Přirozený efekt nečekejte, sedne spíš fanynkám absolutně matné pleti.

Cena za 35 ml je 240 Kč. L’Oreal umí ceny běžně nasazovat kolem 400 Kč. Docela jsem koukala, když se v případě make-upu Infallible vlezli pod 300 Kč. Teď jenom nevím, jestli vůbec doporučovat k vyzkoušení Double Wear Light od Estée Lauder v ceně kolem 900 Kč. Pocitově mi přijde, že jsou oba stejně dobré. Dál musím zdůraznit dva dokonale světlé odstíny, jeden s růžovým podtónem a jeden se žlutým podtónem. Pokud se nepletu, je to pro drogerii věc zatím nevídaná. Make-up Infallible Matte se L’Orealu vážně povedl. Odstíny, vlastnostmi i cenou.

infallible01

Vizitka

Výrobce: L’Oreal
Odstín: 11 – Vanilla (světlý, teplý podtón)
Zakoupeno: Drogerie VMD, stojan značky L’Oreal
Cena: Bez členské karty 240 Kč; po slevě na kartu 221 Kč
Finish: Sametově matný
Krytí: vyšší střední až úplné (možnost vrstvit, funguje také jako korektor)

Advertisements

4 thoughts on “Infallible 24H Matte: Nespletli si v továrně tubičky?

Něco hezkého mi napiš

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit / Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit / Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit / Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit / Změnit )

Připojování k %s