Zatracení permoníci!

Dnes mi celý den nechtěl naskočit monitor. Je pravda, že si už nepamatuju, jak moc je starý ten datový kabel (taková ta placatá věc na dva šroubky). Nakonec jsem jej večer rozjela, ale pokud bych se někdy delší dobu neozvala, kikslo mi to znova:). Pro takové případy bych přednastavovala jednou týdně z knihovny (pokud bych napsala něco ke zveřejnění), ale používala bych jenom už použité obrázky. Plánujeme k monitoru nový kablík, tak už snad dá pokoj:-).

Advertisements

4 thoughts on “Zatracení permoníci!

  1. Tohle nebývá kabelem. Když se přežvýká VGA kabel, tak jdou obvykle barvy do červena nebo zelena. Jak je černo, tak může být vadný monitor nebo grafická karta. Na hrabání disku a blikání diody hdd je vidět, že systém nabíhá, i když nic není vidět. Pokud ale disk a diody nejeví aktivitu, tak to může být i základní deskou. Jestli to je monitorem, tak místo něj zapoj třeba lcd televizi, pokud nemáš jiný monitor ani od koho půjčit.

    To se mi líbí

      1. Signál jde sice kabelem, ale z grafické karty a může to být cokoli, co způsobí, že počítač nestartuje. Jestli startuje a pouze nejde obraz už jsem popsal. A zkusit jiný monitor nebo nouzově i telku je to nejsnadnější řešení.

        To se mi líbí

Něco hezkého mi napiš

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit / Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit / Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit / Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit / Změnit )

Připojování k %s