Proč nepovažuju moderní feministky za sestry

Dřív než dojde k nedorozumění bych ráda uvedla, že jsem za svoje „nejhlubší místo“ moc ráda a plánuju být za něj zodpovědná. Nejde o to, že by se mi příčilo mít volební právo. I když, volební právo versus chlap, který vám otevře dveře, namísto toho, co vás nechá tahat těžké krabice do vedlejšího skladu a tváří se přitom, že jeho mobil vybouchne, když se mu přestane věnovat… To už je ale věc úplně jiná – třeba někdy příště:-).

Když se kdysi dávno vrhla sufražetka pod kopyta koně, měla k tomu dobrý důvod. Pointa jejího činu ale za tu dobu nějak vyšuměla v překladu a její současné následnice jsou většinou … poněkud padlé na hlavu. Moderní feministka je schopná říct, že pětiletá holčička by z omylem zahlédnutého tvrdého porna měla těžký šok, kdežto s pětiletým chlapečkem by to neudělalo nic, protože by viděl muže v dominantním postavení. Feministkám nevysvětlíte, co se vám na výše napsaném nelíbí.

Mediální model Amazonek pracuje s frigidními válečnicemi bez jednoho prsa (aby se jim líp střílelo z luku), a stejným způsobem začínají být prezentovány moderní feministky. Strašidla bez ženského kouzla s šíleným ječákem, kterým svolávají na všechny chlapy pekelné plameny. Že se bez chlapů krásně obejdou a slovo „sex“ je něco jako „neštovice“. Očkování a pryč.

No – byly jste už někdy v náručí tmavovlasého urostlého baskytaristy? Já to, ale ty feministky asi ne:-). Chlapy bych nevyměnila za nic na světě. Je pravda, že s „původním“ feminismem ve smyslu „sdílet“ to je v poslední době lepší, než se nám pokoušejí předkládat zarputilé feministky. Aspoň co se týká civilního života a běžné debaty mezi přáteli. Vyloženě anti ženské postoje jsem  vypozorovala na několika osamělých kusech ze staré generace, které v tom celý jejich život vychovávali.

Na moderních feministkách se mi nelíbí nenávist ke všemu živému, to není dobrý přístup nikdy. Když tak poslouchám názory a vyjadřování těch zatvrzelejších, nejde přeslechnout energie podobná starému člověku, co je naštvaný na celý svět, protože zjistil, že už ze svých snů nic nestihne. Nechci zlehčovat nižší platy a velmi nízké zastoupení ve vyšším vedení firem, ale určitě s tím nic neuděláme „pouhým“ řezáním koulí:-).

pomerancova-slunicka

Advertisements

One thought on “Proč nepovažuju moderní feministky za sestry

 1. To s pornem jsi, doufám, vyčetla z jistého feministky.cz
  (což vůbec, ale opravdu vůbec neodpovídá skutečným názorům – já jen pro náhodné kolemjdoucí) 🙂
  Něco podobného jsem tak totiž taky viděla. Hodně mě pobavilo ,,jak synovi zabránit v masturbaci, protože výstřik spermií do kapesníku je několikanásobná vražda potenciálních dětí“.

  Mrzí mě skutečnost, že pod pojmem ,,feministka“ si (asi) dost lidí opravdu představí nenávistnou šeredu, jejíž názory jsou zralé na blázinec. Případně nebezpečné.
  Nechápu, kde se ten dojem vzal a hlavně jak se ukotvil. Většina dnešních žen totiž pak nechce mít s tím popjmem nic společného. V mé vlastní rodině se to občas vyskytne jako nadávka nebo ve smyslu: ,,Doufám, že nejsi… víš co… (šeptem) feministka.“

  Média tenhle dojem nevytváří. A válečnice obdivuji – to s tím prsem je navíc fáma 🙂

  To se mi líbí

Něco hezkého mi napiš

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit / Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit / Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit / Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit / Změnit )

Připojování k %s